Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 12000E-1/3

Артикул: KS 12000E-1/3
Мощный универсальный генератор с 1фазной и 3фазной сетью. Максимальная мощность 11,0 кВт, номинальная 10,0 кВт, 1 фаза. Автозапуск, бак 26 литров. Вес 185 кг, гарантия 12 месяцев.
В наличии
79 999 грн.
Купить в один клик x
Наименование:
Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 12000E-1/3Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 12000E-1/3
Количество:
Имя
Телефон
Комментарий к заказу
Нравится товар? Расскажите друзьям


Категории: Бензиновые генераторы Konner&Sohnen

Теги: Бензиновые генераторы для дома

Модель генератора KS 12000E-1/3 має унікальну інноваційну систему переключення фаз VTS (Voltage Transfer Switch), що дозволяє використовувати генератор як в режимі 3-х фаз (400V), так і в однофазному режимі (230V) без втрати потужності! Більше немає необхідності купувати два окремих генератора, зберігати, обслуговувати і переміщати на потрібний об’єкт — досить просто перемкнути режим і використовувати генератор «Könner & Söhnen» з системою перемикання фаз при необхідній напрузі.

Фирменный двигатель

Спеціально створені потужні та надійні двоциліндрові 4-х тактні двигуни «Könner & Söhnen» з повітряним охолодженням (21,5 к.с.) та альтернатор з 100% мідною обмоткою і регулятором напруги AVR пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни КС надійні, зносостійкі та економічні.

Made in Germany

Двигуни відповідають усім світовим та європейським стандартам якості, економічності, екологічності (зокрема рівень шкідливих викидів та рівень шуму). Кожний двигун та кожний генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.

100% медная обмотка

В генераторах TM «Könner & Söhnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.

Стальной бак

Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру (26 л.), що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання.

Усиленная рама

Моделі двоциліндрових генераторів «Könner & Söhnen» оснащені посиленою сталевою рамою та подвійною антивібраціною системою. Крім того, генератори мають транспортувальний комплект для зручного пересування.

Удобная панель

Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається.

Вы можете купить Бензиновый генератор Konner&Sohnen KS 12000E-1/3, цена на который - 79999 Грн, с доставкой по Киеву сегодня. Заказывайте до 13 часов!

Также наш магазин Зеленый Аист, делает доставку до двери по Украине. Быстро отправим товар на склад перевозчика, в города Луцк, Харьков и Львов. В Одессу, Херсон, Ивано-Франковск и Николаев доставляем на следующий день. В города Хмельницкий, Днепропетровск, Черкассы и Николаев товар приходит спустя 1-2 дня. Близкие к Киеву города Винница, Житомир, Кировоград, Чернигов, Сумы, Кривой Рог, Запорожье товары поступают спустя 1 день.

Производитель Konner&Sohnen
Максимальная мощность от 10,1 до 12,0 кВт
Количество фаз 1 фаза/3 фазы
Питание Бензин
Запуск Электростарт
Счетчик моточасов Есть
Исполнение Открытое
Система охлаждения Воздушное охлаждение
Объем топливного бака от 20 до 30 литров
Вес 186,0 кг
Гарантия 12 месяцев

Рекомендуем посмотреть